Zaiste viete, že náušnice z bieleho zlata sú nestarnúcou klasikou a neodmysliteľnou súčasťou vašej šperkovnice. Aby sme vám výber uľahčili, pripravili sme výber šiestich najobľúbenejších náušníc, ktoré patria medzi stálice na trhu a sú stále v kurze. Poďte sa s nami na ne pozrieť.

Drobné diamantové napichovačky

Diamantové napichovačky pristanú snáď každej žene. Vďaka ich minimalistickému a pritom impozantnému vzhľadu sa skvele kombinujú s rôznymi štýlmi oblečenia. Diamanty sú navyše veľmi odolné, a tak vám budú robiť radosť dlhé roky.

diamantove-nausnice-bezel

 

Visiace náušnice

Krása visiacich náušníc vás môže sprevádzať v bežný deň alebo pri výnimočných udalostiach. Vyniknú u žien s krátkymi aj dlhými vlasmi. Sú výrazné, štýlovo rozmanité a pokiaľ ich doplníte o farebný drahokam, docielite perfektný vzhľad.

visaci-nausnice-klenota-tanzanit-diamant

Perlové náušnice

 

Perly iba pre špeciálne príležitosti? Už to tak dávno nie je. Náušnice s perlami získavajú čoraz viac popularity. Určite poznáte klasické biele okrúhle perly, ale viete, že existujú aj iné druhy? Vyskúšajte tahitské perly, ktoré vynikajú svojou tmavou tajuplnou farbou, perly južného pacifiku potom okúzlia farbou zapadajúceho slnka. Pokiaľ hľadáte niečo špeciálne, môžu vám padnúť do oka tzv. barokové perly, ktoré svojim nepravidelným tvarom vykúzlia každému úsmev na tvári.

perlove-nausnice-visaci-klenota

Náušnice na jedno ucho

Ste trochu rebelka a chcete vyjadriť svoju nezávislosť? Nosenie jednej náušnice môže byť symbolom nekonformity a vyjadrenia aktuálnych pocitov. Stáva sa populárne nielen medzi ženami, ale aj mužmi. Môžete si tiež zaobstarať náušnicu na jedno ucho, ktorá bude ideálnym doplnkom ku klasickému páru náušníc.

visaci-nausnice-na-jedno-ucho-diamant

Kruhy z bieleho zlata

Veľké kruhy stále bodujú. Pokiaľ si však na veľkú extravaganciu nepotrpíte, môžete zvoliť kruhy s menším priemerom. Vďaka nadčasovosti sa do týchto náušníc rozhodne oplatí investovať. Kruhy sa totiž hodia na každú príležitosť, navyše sa s nimi môžete aj krásne pohrať. Ak máte viac dierok na jednom uchu, doplňte ich napríklad drobnejšou diamantovou náušnicou.

diamantove-nausnice-kruhy-visaci

Náušnice z bieleho zlata s drahokamom

Blíži sa jar a s ňou aj farebné a odvážne kombinácie náušníc. Náušnice z bieleho zlata môžete doplniť o modré zafíry, modrofialové africké tanzanity, fialové a zelené ametysty alebo zelené vltavíny. Ak hľadáte niečo jemnejšie, bledomodré akvamaríny podčiarknu modré oči a ružové morganity zase skvele ladia k nežnému dievčaťu. Ak ste brunetka, poobzerajte sa po smaragdoch.

smaragd-visaci-nausnice-diamant